Porady komputerowe: Jak usunąć konto na Naszej Klasie?

Nasza Klasa to popularny portal społecznościowy, który od pewnego czasu zaczął funkcjonować również jako swego rodzaju komunikator.

Wraz z biegiem czasu natomiast coraz więcej osób rezygnuje z takiej formy istnienia w sieci, co wynika głównie z tego względu, iż portale te w znaczący sposób uzależniają i pochłaniają masę czasu.

Usunięcie konta na Naszej Klasie, o której wyżej wspomnieliśmy nie jest trudne ani skomplikowane, jednak trzeba wiedzieć, jak się za to zabrać. Najpierw logujemy się na portal a następnie przsession_start(); echodzimy do opcji edycji. Następnie idziemy do zakładki zaawansowane a później wybieramy opcję usuń konto.

Dane osobowe nie będą jednakże trwale skasowane. Jeszcze raz zmuszeni jesteśmy wpisać hasło a następnie kliknąć usuń konto. Dane są natomiast przsession_start(); echowywane w bazie. Dowodem na to jest chociażby zalogowanie się i sprawdzenie konta ponownie. By całkowicie usunięte zostały nasze dane z bazy serwisowej, trzeba napisać maila na adres kontakt@nasza-klasa.pl. Zanim zdecydujesz się na to, żeby usunąć konto na tym serwisie społecznościowym, warto byłoby przede wszystkim rozpocząć od usuwania danych i zdjęć a także wcześniej dodawanych postów.